Acilll!!

Aysetaha

Arkadaşlar kedimin sağ gözü sulanıyo sanki ağlıyomuş gibi arada bir kısıyo bide gözünü tecrübesizim napmam gerektiğini bilmyrm veterinerler bugün kapalı sizden yardım istyrm ne yapabilirim kedimin gözü için

4 CEVAP

betulaltundal

Hemen alıp kullanmaya başlamayın çünkü burada bir tarif üzerinden yardımcı olmaya çalışan sıradan insanlarız. Fotoğraf, video vs görmeden tahminde bulunmaya çalışıyoruz. Yarına kadar boş durmak istemiyorsanız ılık çayın demine pamuğu batırıp gözünü silebilirsiniz ama veteriner hekim önermeden ilaç kullanmayın lütfen.

dilex

Enfeksiyon kapmis olabilir.tobrex,tobrased,gentagut damlalar kullanbilirisniz.gunde 2 kez 1 er damla seklinde.

Aysetaha

Hemen alıp kullanmaya başlıycam çok teşekkür ederim

Aysetaha

Ilık çayla gözüne pansuman yaptım veterinerini aradım o da sipragut kullanmamı söyledi iki güne aşımız var ztn umarım bi an önce düzelir teşekkürler