Kedim Doğurdu Hâla Karnı Şiş

Mahmutt3467

Kedim iki hafta önce birisinin kömürlüğüne gitti ve orda doğurdu bulduktan sonra yavruları aldim ve güzel bir yuvaya koydum fakat bi iki hafta geçmesine rağmen karnı hâla şiş doğuramadığı yavru var diye endişeleniyorum

2 CEVAP

Mahmutt3467

Cevabınız için teşekkür ederim

buusracikk

Merhaba, doğurmadığı veya karnında ölen yavru olsaydı anne kediye de rahatsızlık verir hatta Allah korusun ölebilir diye düşünüyorum. Benim sokakta beslediğim anne kedi (şuan onun yavruları bende 3 yaşındalar) doğum yaptığında da karnında şişlik kalmıştı 1 hafta kadar emzirdikçe inmişti şişliği. Dilerseniz veterinere götürün ultrasonla bakılır daha iyi olur