Kedim Mantar Mı Olmuş?

osmankk

Merhaba forumdaki çeşitli mantar sorularını inceledim ve benimde böyle olduğunu düşündüğüm bi problemim var sol kulağının dip kısmındaki tüylerinin hafif seyrekleştiğini farkettim dün başkalarındaki gibi kızarıklık, yara gibi değil, kendisi 5 yaşında hemen hemen somonlu mama kullanıyoruz aşıları yerinde. Bu biraz canımı sıktı veterinere daha götürmedim yarın götüreceğim sizin de bir fikrinizi almak istedim fotoğrafları aşağıda. Kısaca MANTAR mı?

4 CEVAP

mervegomis

Top kekik kaynatıp soğuyunca her gün düzenli pamuk ile sürün düzenli yapın ama

Aysegzm

Merhaba. Mantar gibi. Mama dışında birçok etken var eviniz nemli ise olur sıcak havada olabilir gibi gibi.batikon alın yoksa tendirdiyot aynı şey düzenli silin pamuk yardımıyla. Veteriner de önerir muhtemelen. Geçmiş olsun

osmankk

@aslihan_e

osmankk

@Aysegzm tesekkur ederim simdi baticon ile sildim o kısmını, yarın sabahta sürerim sonrasında veterinere götüreceğim.