Nature’s Variety Kısır Kedi Maması

Fistikpasa

Uzun zamandır kedilerim brit care yiyolardı önce tavşanlı yediler bi süre ve son zamanlarda tavuklu urinary. Son zamanlarda mamadan sıkılmışlar gibi bir hissiyat aldım ve bugun natures variety sipariş ettim. Bana içeriği güzel gibi geldi İçerik konusunda daha bilgili olan arkadaşlar sizce nasıl bir mama, brit care ile kıyasla?

3 CEVAP

ssedef28

benim kedim şu an acana yiyor fiyatların artmasından dolayı nd ya da natures varietye geçiş yapmayı düşünüyorum içeriği gayet iyi ben kendi kafamda şöyle bir liste yaptım acana>natures variety>bozita>nd. paketi henüz açmadıysanız bozitayı da araştırabilirsiniz

Fistikpasa

Bozita da iyi ama şuan natures içime çok sindi kediler de tadını seviyormuş

yumik

Ben de brit care ishal yapınca tavuklu kısırlaştırılmışına geçtim kedim çok severek yiyor içeriği de çok içime sinmişti zaten çok fazla araştırma yaparak karar verdim buna piyasadaki en iyi mamalardan biri