Kedimin Patisinin Üstündeki Yara

ozgeerdd

Merhaba
Kedimin patisinin üstünde böyle bi yara fark ettim dokunmama izin veriyor, acıdığını zannetmiyorum, kaçmaya çalışmıyor. Keyfi de yerinde. Muhtemelen 1 saat kadar önce oldu ama neden olduğunu anlayamadım. 5 gün önce evde yanlışlıkla kavanoz kırmıştım cam olup olmadığını da anlayamadım. Yaranın içinde bir şey gözükmüyor ama zaten patisinin üstünde oluşmuş bu kesik. Bilgisi olan var mı acaba veterinere yarın götüreceğim ama çok korkuyorum. Evde yapabileceğim bir şey var mı ya da anestezi verilerek tedavi edilecek kadar büyük bir yara mı?

2 CEVAP

Mia1roz3

Merhaba kesil gibi mi belki bi yere takılmıştır ya da beyaz kedi problemi kendi kendine yalayarak yapmış olabilir

oykuyildiz

Aynısı bizde de var 😂 dönem dönem oluyor beyaz kedilerde alerji durumlarını düşünün yakalık takarak ısırmasını engelleyin .