Evi İlaçlatmak

ssedef28

Merhabalar birkaç haftadır evde kedimi gece hamamböceğiyle oynarken görüyorum oyun oynuyor böcekle ama yemiyor öldürüp bırakıyor sanırım. böceğin nerden geldiği hakkında hiçbi fikrim yok banyo tuvalet kapısının altına sünger taktık oradan geliyordur diye ama yine görüyoruz ve hep de gece ortaya çıkıyor kedimin yere patilerini vurma sesiyle fark ediyorum böcek girdiğini. evi ilaçlatmayı düşünüyoruz ama kedimle nasıl yapabiliriz ona bir zararı olur mu daha önce ilaçlatanlar yanıtlarsa çok sevinirim

3 CEVAP

AhsenAise

Merhaba biz ilaçlama yaparken kedileri box a koyup , kuşları kafesleri ile akvaryum u da elimize alıp evden bir kaç saat uzaklaştık

Minminik

mutfak lavabo ve makina giderinin etrafını alçı ile kapatın borunun çıktığı deliği kapatın yani aynı şekilde banyodaki deliğin içindeki borunun etrafını kapatın.
yerleri silip evi iyice havalandırın ilaç sonrası yalnız bazı ilaçlar 1 gece beklenmeli bunu ilaçlama şirketine sorun.

ssedef28

eve geldiğinizde ilaçlı olan yerleri temizlediniz mi yoksa öyle mi bıraktınız kedim patisini yalarsa zehirlenir mi