Hills Mama Kullanan Var Mı

5 aylik kedime proplan tavuklu kullaniyorum vet tavsiyesi uzerine hills ton balikliya gececegim kullanan var mı hills icerigi kotu degil gibi memnun musunuz

4 CEVAP

bbars

ben kedim kavruyken kullaniyordum iyi anlamda gozle gorulur sekilde tuylerinde hareketlerinde degisiklik oldu enerjisi artti ben oneriyorum

Coconutbey

Hılls güzel bız memnunuz hem kısır hem yavru kullanıyoruz

Coconutbey

Ayrıca kediniz kiloluymus sanırım benimki de kilolu ama hills kilo kontrolü konusundan iyi bence bizimki kaç aydır hep sabit ilerliyor sınır kilosunda 5lerde falan suan

gamzegumus1

Ben kedim yavruyken bir süre ND mamayı bırakıp Hills kullanmıştım. Kedim severek yiyordu fakat hiç tüy dökmeyen kedim tüy dökmeye başlamıştı bu süreçte. Fakat genel olarak iyi gelmişti.