İç Dış Parazit Eczaneden Alır Mı

Brcrkxi769

Aranızda hiç eczaneden kedi iç dış parazit ilacı alan oldu mu acaba. Veteriner daha masraflı ve benim imkanlarımı aşıyor. Kedim de çoğu zaman dışarıda olduğu için ilaçlar daha zaruri. Eczaneden alsam da işe yarar mı sizce? Yardımcı olursanız çok sevinirim

7 CEVAP

kj0122

Bende iç dış paraziti aşısı mağduruyum kedimin aşı olduğu yerde tüy dökülmesi ve ara ara kaybolup beliren kızarıklık oluşuyor

kardeşimin nişanlısıda evde iç dış parazit uyguluyor senin dediğin eczane tipi şeklinde veteriner hekim yazıyor karnesine onaylıyor o da evde kendi yapıyor hiç bir problem yaşamadı 1 seneye yakındır bende evde iç dış parazit uygulamaya geçiş yapacağım bu ay fiyat bütçeside 200 ₺ diye biliyorum sağlıcakla

Mslna01

Veteriner hekimlerden temin etmeniz çok daha iyi olacaktır

Cennet29

Eczaneden alacaksanız bile bnun dozunu veteriner kedinizin sağlık durumuna kilosuna bünyesine göre ayarlamalıdır. Yinede ben olsam veteriner dışında bir şey tercih etmem

Brcrkxi769

Kedimi veterinere götürmem şu an için pek mümkün değil. Şehir dışında yaşıyorum şu an ve onu veterinere götürebileceğim araç yok. O yüzden evde uygulamak benim için tek seçenek kalıyor. Teşekkür ederim dönüş yaptığınız için, umarım orta yolu bulurum da bu stresten hayvanım da ben de kurtuluruz

kj0122

Kardeşimin nişanlısıda götürmüyor kedisini zaten aşı karnesiyle hekimliğe gidiyor o ona göre tarif ediyor evdede uyguluyor ödemeside 200 ₺ diye biliyorum hiç strese girmeyin ilk etapta isterler mi kedinizi orasını bilemiyceğim sağlıcakla

kj0122

Evet cennetinde söylediği gibi hekimlik onaylı evde gerçekleştiyor kendiside, anlatmak istediğim şey bu onlar ayarlıyor ve sende uyguluyorsun çok basit

Mini2019

Eczaneden alınmaz. Veterinerde kedilerde kullanılan köpek formları var. Onlardan alıp dozunu veterinerden öğrenip yapabilirsiniz. Gayet de ekonomik oluyor