Yavru Kedileri Sahiplendiremezsem Ne Yapmalıyım Acil Yardım

aliseyran

Arkadaşlar selam,
İş yerinde herifin teki hamile kediyi sokağa atmıştı. Kedi de çalıştığım ofise sığındı ve kendini güvende hissetti, bende elimden geldiğince ona yuva, mama ve su verdim. Bir şekilde doğurdu ve yavruları 24-25 günlük. Her neyse ofis kiralık olduğu için, bina yönetimi kediyi istemedi (daha öncesinde de ofis önünde köpekleri besliyordum köpekleri zehirlediler.) sürekli tartışma yaşadım. Kedileri de zehirlemesin diye acilen eve götürdüm. Mutfağımın balkonunda onlara güzel bi yuva yaptım. Fakat evimde kedi olduğu için kalıcı bakamam bu yavrulara... Her yere sahiplendirme ilanı veriyorum ( 2 aylık olduğunda verilecek.) henüz dönüş olmuyor. Ben yine 1- 1,5 ay bakabilirim ama büyüdüklerinde ne yapacağım bilmiyorum. Anne kedi sokakta kesinlikte yaşayamaz ev kedisi olduğu her halinden belli.
Barınaklar zaten ölüm yuvası... Bu konularda çevresi geniş olan bana yardımcı olabilecek birisine ihtiyacım var. Dernek olur yardım kuruluşu olur bu yavrucaklara sahip çıksınlar lütfen ben çok üzülüyorum...

1 CEVAP

Mini2019

Sosyal medyayı deneyin bence. Orada yuva bulmak daha kolay. Bir de sahibinden.com gerçekten çok etkili.