Çiftleştirmek İstiyorum...

ecemsimal

2.5 yaşında Pekingese köpeğim var.Tek yumurtalığı var ilerde hastalığa yakalanmaması için kısırlaştırmam lazım.Kısırlaştırmadan çifleştirmek istiyorum.Tekirdağ/Çerkezköyde yaşıyorum.Dişi Pekingesi olup çiftleştirmek isteyenler benimle irtibata geçebilir mi?

2 CEVAP

dollfacepersian

Tek testisi olan hayvanlarda üreme problemleri olduğunu duymuştum. Köpeğinizin sağlıklı bir şekilde üreyebileceğinden ve sağlıklı yavruların olacağından emin misiniz acaba?

ecemsimal

Veterinerimizle konuştum.Herhangi bir problem olmayacağını ve çocuğunun olmama gibi ihtimalinin olmadığını söyledi.