57 Gunluk Kedime Yemek Begendiremiyorum

Blueepoint

Merhabalar yine ben :) canım 57 gunluk kedim mama beğenmiyor. Tavuk yaptım yemiyor kefir yemiyor yoğurt yemiyor. Veteriner önerisi ile unique baby cat mamasını kullanıyorum ama onu da kuru yemiyor tavuk suyu eklediğimde sadece emiyor. İştahla yediği tek şey whiskasin yaş maması :( mama değiştirmek istiyorum ama hiç yapmadığım için bilmiyorum

2 CEVAP

ssedef28

bizim kedimiz de öyle kuru maması dışında hiçbir şey yemez et tavuk balık vs. yoğurt bebekken yiyordu ama artık onu da yemiyor :D ben de ilk önce veterinerin önerisiyle unique baby cat mamasını kullanmıştım kedimi ishal yapmıştı daha sonra royal canine geçmiştim. yaş mamayı sık sık veriyorsanız o yüzden kuruyu yemiyor olabilir biraz aç bırakmayı deneyin kuru mamayı yine yemezse çok az yaş mamayla karıştırıp öyle verin

Mini2019

RC yemeyen bebek kedi görmedim şimdiye kadar. Kediniz çok küçük. Rc yavru kedi kuru ve yaş mama alıp yedirmeniz lazım. Başka hiçbir şey vermezseniz yiyecektir.
Bu kadar bebek kedilerde Başlarda biraz ilgilenmek gerekiyor