Patisinin Rengi Normal Mi?

Ssedamiyav

1.5 aylık kedim var geçen gün veterinere gittik ve hekimi patilerinin pespembe olup ne kadar sağlıklı olduğunu söyledi sonra kan değerlerinde bakıldı ve gayet iyi olduğunu söyledi ama bugün patisi böyle koyulaşmıştı doğal bir şey mi anlayamadım

8 CEVAP

Ecerana

Benim de kedimin patileri açık pembe normalde ama çok koşturduğunda ya da hava çok sıcak olduğunda onun ki de aynı bu renk oluyor burnu da bu renk oluyor gayet normal bişey biz de koştuğumuz da bizimde yüzümüz kırmızı oluyor aynı şey yani

Gul36

Sanki bir şey değmiş de boyanmış gibi geldi bana. Öyle bir ihtimal var mı?

aleynacamgoz

sıcaktan olabiliyor bazen benim kedimin de patileri normalde açık pembe ama aşırı sıcak havalarda baya koyumsu pembeye dönüyor bence o tarz bi şeydir endişelenecek bi şey olduğunu sanmıyorum ama için rahat değilse veterinere fotoğrafını atıpta sorabilirsin

Ssedamiyav

Evet bugün hava ayrı bir sıcaktı ev de baya güneş alıyor ondan olabilir zaten renk de değiştirebilirmiş yeni öğrendim. Çok teşekkürler

Selma_

Benim kedinmin patileride siyah

Dmldsl123

yani patileri yanmış olabilir selma hanım birde siz kedimin patileri siyah demişsiniz bişey olmaz benim kedinin birininde patisi siyah

Ssedamiyav

Boyanma falan yok ama işte dwğişik geldi bana da

Ssedamiyav

Hepinize teşekkür ederim