Surekli Urenier İlac Karacigeri Bozarmi

nht

6 aydir bahcemde besledigim kedinin uriner problemi var ve malt macun ile surup veriyorum veterinerin dedigi dogrultusunda, idrar kesesindeki kristalleri eritmek icin olan. hayvan son zamanlarda biraz durgunlasti ve de nefes alip vermesi, kalp atisi hizlandi. Bugun kapsamli bir kan testi sonucunda karaciger degerleri cok yuksek cikmis. Acaba bu malt macun ve surup gibi uriner ilaclar dolayisiyla mi oluyordur?

1 CEVAP

Mini2019

Olabilir. Evde gözlem altına almadan net cevap bulamazsınız.
Uriner ilaç hayvan formuysa çok uzun süreçte etkilemeye başlar. Dozlama bu aşamada çok önemli. 5 yıl boyunca ilaç kullanan kedi biliyorum..