Çiğ Beslemeye Geçiş Süreci Önerileri

gamzegumus1

Arkadaşlar merhabalar. Kedim yaklaşık bir yaşında ve kısır. Aslında çok iştahlı olmayan bir kediydi fakat kısırlaştırılmadan sonra iştahı oldukça arttı ve kilo almaya başladı. Sağlığı için daha fazla kilo almasını istemiyorum. Yabancı kaynaklardan yaptığım araştırmalara göre kuru mamalar kedilerin kan şekerinin hızlı yükselip alçalmasına neden oluyor. Kaliteli yaş mamalar ise hemen hemen çiğ besleme ile aynı maliyete denk geliyor. Bu yüzden bir süre çiğ besleme şeklini denemeye karar verdim.
Raw for us markasının donmuş mamalarını denemeye başlayacağım. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar varsa hem raw for us hem de genel olarak çiğ beslemeyle ilgili fikirlerini iletirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

3 CEVAP

Mini2019

Ben yapamıyorum ama hayvanı doğasına uygun beslemek çok doğru. Firmayla ben de görüştüm. Çok ilgililer. Eğer evde sürekli biri varsa çiğ besleme çok mantıklı.

ill

Barf türkiyenin ürünleri de cok güzel onlara da bakabilirsiniz

Ahudr

Raw for us freeze dried urunlerle baslayip daha sonra ufak ufak çig donuk mamalara gecebilirsiniz urunleri guzel.Hatta siralama olarak ilk baslangic onerilerini firmanin kendisi de soyluyor detayli bilgiyi onlardan da alabilirsiniz