Kedi İçin İlaç

Selenmor

Bahçede baktığım kedilerden biri sanırım grip olmuş onun için eczaneden alabileceğim çok pahalı olmayacak ilaç var mı acaba biliyor musunuz?
Yarın a/d konserve mama Alicam sanırım bağışıklığına iyi geliyor mus tavsiyesi olan ilaç konusunda eczaneden alabileceğim

2 CEVAP

muffincatt

Daha önce kızımı grip için tedavi ettirmiştim ilaçları hatırlamıyorum zaten ilaç önermem çokta doğru olmaz diye düşünüyorum ancak immunex şurup tavsiye ederim çok iyi bir bağışıklık sistemi destekleyici vitamin biz faydasını gördük takviye olarak kullanabilirsiniz :)

Selenmor

Peki bunu eczaneden reçetesiz olarak alabilir miyim