Kedi Kakası

DidarGnr

7 aylık Scottish kedimin kakası cıvık. Mama değişimi yapmadım evdende yemek yemiyor. Yaş mamada vermedim. 1-2 gün sürüyor ishali. Normal mi acaba?

2 CEVAP

kj0122

Normal kedi dışkısı silindir bir şekilde yumuşak olmalı ne çok ishal cıvık şeklinde ne de çok katı kuzu dışkısı şeklinde olmayacak eğer ishalinde yeşil sıvı gibi durum söz konusu değilse herhangi bir sağlık problemide yoksa gözün korkmasın probiyotik desteğinde bulunabilirsin düzelmiyorsa veteriner desteği alabilirsin

Gamsem

Belki soğukta yatmıştır ona dikkat edin ama 1-2 gün daha devam ederse veterinerle görüşmenizde fayda var ishal ciddi susuzluklara sebep olabilir geçmiş olsun🌸