Kedim Denge Kaybı Yaşıyor

Athenatekir

Kedimin ilk başta gözleri kızardı perde indi önüne onu tedavi ettik iyi şuan ama ondan sonra denge kaybı yaşıyor ayakta zor duruyor yürümek isteyince etrafa çarpıyor düşüyor ve bu 10 gün oldu altını pisletiyor sadece hastalığını teşhis etmek için 10 bine yakın para istiyorlar o kadar imkanım yok ve ben kedim göz göre göre ölsün istemiyorum yardımcı olur musunuz?

4 CEVAP

Sezgek

Söylediğiniz belirtiler ciddi belirtiler ne yazık ki fib olma olasılığı var bunun da teşhisi sadece veterinerde kan tahlili ile olur buradan bizim size bir şey önerme ihtimalimiz yoksa önersek de yanlış olur zaten ama sadece teşhis için çok ciddi bir fiyat istemiş vetiniz başka vete danışmayı denediniz mi ayrıca sosyal medyada çeşitli gruplara mesaj atabilir tedavi için yardım isteyebilirsiniz geçmiş olsun

Lilibeth

Eidd kapsüllerine bi bakın petcore35 sayfasından instagramdan veteriner fiyatlarına göre uygun tedavi

Mia1roz3

Çok geçmiş olsun fip olamaz mı? Umarım değildir tabii sadece düşündüm

Athenatekir

Veterinerde ondan şüphelendi ama bütçemi aşıyor teşhisi yapmak için maalesef bende burada yazayım birilerinin önerisi olur veririm iyi olur diye bir ümit işte