Kedılerde Mantar

tugbaunn

Arkadaslar kedimin cene altindatuy dokulmesi var kucuk bir bolumde sirt bolgesinde de tuy dokulmesi var ve orada 3 tane kucuk kırmızı nokta var. Sizce bu mantar mı yoksa başka bir şey mi? Fark edeli 30 dakika falan olmuştur. Veterinere götürmeli miyim? Mantar hakkında bilgisi olan var mı?

5 CEVAP

aleynacamgoz

mantar olabilir evet ama benim de çok bilgim yok yarın bi doktorunuza götürürsünüz aşısı var diye biliyorum

Tsubasa9

Mantarsa yayılmadan hemen tedaviye başlanırsa iyi olur. Yayılınca uzun süre tedavilerle ancak iyileşebiliyorlar.

tugbaunn

Çok teşekkür ederimm

ezgiisu

Bir an önce göturun derim. Bizim acemiligimize geldi fark edemeden bize de bulaştı. Cok tehlikeli boyutlara da gelebiliyormus mantar oyle demislerdi

tugbaunn

Çok tesekkurler goturdum stres yapmiş o yuzdenmiş