Patisi Neden Böyle

Feridunn

kedim su içerken hep bu patisini ıslatıp yalayarak içiyor her ne kadar sık sık patilerini kurulamaya çalışsam da elbet ıslak kalıyor hep bu patisi. mantar mı diye de düşündüm tüy dökülmesinden. patilerini su içerken sürekli ıslatması mantar yapar mı ?

6 CEVAP

Gamsem

Mantara biraz benziyor mantardada tüy dökümü oluyor belkide kaşındığı için yalama ihtiyacı duyuyordur veterinerinize danışın bence geçmiş olsun🌸

Gamsem

Mantara biraz benziyor mantardada tüy dökümü oluyor belkide kaşındığı için yalama ihtiyacı duyuyordur veterinerinize danışın bence geçmiş olsun🌸

Gamsem

Mantara biraz benziyor mantardada tüy dökümü oluyor belkide kaşındığı için yalama ihtiyacı duyuyordur veterinerinize danışın bence geçmiş olsun🌸

Gamsem

Mantara biraz benziyor mantardada tüy dökümü oluyor belkide kaşındığı için yalama ihtiyacı duyuyordur veterinerinize danışın bence geçmiş olsun🌸

Gamsem

Mantara biraz benziyor mantardada tüy dökümü oluyor belkide kaşındığı için yalama ihtiyacı duyuyordur veterinerinize danışın bence geçmiş olsun🌸

Gamsem

Mantara biraz benziyor mantardada tüy dökümü oluyor belkide kaşındığı için yalama ihtiyacı duyuyordur veterinerinize danışın bence geçmiş olsun🌸