Ağız Çevresinde Yara

MayaMom

Kedimin ağız kısmının her iki tarafında bu şekilde herhangi bi hastalık bi farklı durum olmadan böyle yaralar çıktı ve gözlerinde akıntı gibi olup orada da pul pul kabuk gibi döküntüler oldu. Bu tarz durumu daha önce yaşayan yardımcı olacak olan var mı acaba lütfen 🙏🏻

3 CEVAP

Mia1roz3

Ayy bende sokaktan aldıgım bu kadar büyük olmasa da böyle azıcık siyahlanma var ağızda. Kedi aknesi diye araştırdım veterinerimiz zaten demişti de o olabilir mi?

MayaMom

@mia1boz
Kedi aknesi gibi değil bizim ki yüzünde şişme oldu sonrada bu şekilde de döküntü tarzı şeyler oldu sorunlu bi kedi sürekli alerjik durumları var ama bu ilk defa başımıza gelince korkuyorum açıkçası

Mia1roz3

Öyle mi o zaman çok geçmiş olsun bi veterinere en kısa zamanda götürürseniz iyi olur, benim de bir kedim inanılmaz alerjik her yeri yara bere.. çok zor gerçekten geçmiş olsun