Neden Sebze?

Bilgeylmz

Merhaba n&d mama almayi dusunuyorum kedime araştırdım ama ne icin balkabaklı veya narlı çeşitler var? Bunun sebebi nedir? Mesela yavuklu narlı yazıyor?

5 CEVAP

aleyn

nd serileri genelde tahılsız, etten oluşuyor fakat tüm içeriğin etten oluşması çok fazla protein demek oldugundan ve tahııl da koymadıklarından bunu kedilerin bağışıklıkları, sindirimleri ve diğer organlarının sağlığı için destekleyecek meyve sebzelerle dengeliyorlar.

Infernus

Katkı maddeleri kullanmadıkları için yapay vitamin eklemek yerine doğal bitki ve meyve kullanıyorlar. Bunlar ayrıca. kediler için çok yararlı. Meyve sebze nedir kedinin ne işi olur demeyin.

Gul36

@Dmldsl123 , Bu bilgiyi de Proplan'ın en iyi mama olduğunu söyleyen yerden mi edindiniz acaba? =) Kediler için en iyisi et diyorsunuz ama hâlâ Proplan'da ısrarcısınız. Ayrıca N&D mamalar, sadece kilolu kediler için üretilmiş diyet mamalar değildir. Tüm kediler için sağlıklı ve besleyici mama kategorisine girerler.

Dmldsl123

nd mamasını kilolu kediler kullanıyor ve bu mamalar diyet maması
hem kediler için en iyisi et

septikbaykus

İşin formülasyon kısmı var diye düşünüyorum. Full saf et bassa leş gibi kokar ve o forma getiremezler