Kedi Aknesi

Mia1roz3

Kedimin ağız etrafı sürekli siyahlaşıyor sildirtmiyor da zorla siliyorum crystalin pamuğa sıkıp temizliyorum salyası da akıyor, kedi aknesi var önerisi olan var mı çözüm ne yapabilirim

3 CEVAP

Snzlc

Crystaline devam edin. Mama ve su kabının plastik olmamasına özen gösterin. Salya akıtması akneden değildir muhtemelen. Bunun için veterinere danışabilirsiniz.

Snzlc

Ağızdaki yaralara nasıl önemli değil demişler anlamış değilim. Canı yanıyor olmalı.
Korkusunu zamanla yenecektir. Bu süre zarfında alanını kısıtlayın. Evin tamamına erişimi olmasın. Yavaş yavaş alışır ortama. Umarım en kısa sürede iyileşir yavrucak.

Mia1roz3

Merhaba plastik degil seramik ikisi de, vet götürdüm ama önemli degil dediler agızda yaraları vardı falan. O kadar ürkek ki sokaktan sahiplendim çok korkuyor veterinere gidip gelince saatlerce saklanıyor evin içinde çok fazla gitmek istemiyorum o yüzden ama nasıl olur bilemedim