Yavru Kedi İç Parazit

Alfaaaa

Arkadaşlar sokakta baktığım bir yavru kedide iç parazit gördüm belediyede iç dış parazit aşısını yaptırdım hemen. İç parazit aşısı iğne olarak yapıldı sizce yeterli olur mu kurtları dökmesi için benim evimde baktığım kedim de iç parazit gördüğümde veteriner hekimim hap yutturmuştu o yüzden kafam karıştı

1 CEVAP

seenaozturk

Merhaba, yavru kedilerde iç dış parazit ilk seferde aşı olarak uygulanabilir, pek çok hekim bu şekilde yapıyor. Bundan sonrakiler içi 2-3 ayda bir hap ve ense damlası şeklinde ilerleyebilirsiniz.