Hangi Mamayı Önerirsiniz

ecemavclr

kedilerim daha yavru proplan tavuklu yavru kedi maması kullanıyorum ama tavuklu mama mantarı tetikliyormuş, balıklı bir mama almak istiyorum ama çok araştırdım bir türlü karar veremedim hangi markayı önerirsiniz siz hangi markadan memnunsunuz bu arada kedimde mantar çıktı o yüzden değiştiyorum

3 CEVAP

yumik

İshal yapmazsa brit care somonlu kitten çok iyidir nutri feline somonlu da onun dışında nd morina balıklı veya hills ton balıklı

Hills ton balıklı kullanıyorum memnunum dediğiniz gibi tavuklu mama yerken kedim çok sık kaşınırdı kediye göre değişiyor. Virbac en iyisi diyorlar bundan sonra ona geçeceğim

eylulc8

Ben 2 aylıktan beri Hills Ton balıklı kullanıyorum. Tavuklu mama bizde gaz yaptı.Brit care denemek istedim fakat taneleri çok küçük ve yuvarlak yiyemedi.Hills öneririm tüyleri çok parladı.