Yeni Yavru Kedi

Damlamiaaaa

Sokak da yavru kedi buldum annesi yoktu eve aldım besledim oda beni çok sevdi ama mia kedim kedinin sesini duydu ve bana tislamaya başladı ellerimi kanattı bana kusmus olabilir mi

2 CEVAP

Kedilerinizi bir süre ayrı odalarda tutun. Daha sonra kaldıkları odaları değiştirip birbirlerinin kokusunu almalarını sağlayın. Sonra bir box'ın içine yavru kediyi koyup diğer kedinizin yanına götürün. Birkaç gün bunu tekrarlayın bu sayede birbirlerine alışabilirler. Aniden bir araya getirmeyin sonucu kötü olabilir diye düşünüyorum. Kediniz size küstüğü için değil,yabancı bir kedi kokusu aldığı için asabi davranıyor. Eğer yavru kediye bakmaya devam edecekseniz,sahiplendirme ya da bulduğunuz yere bırakma gibi bir fikriniz yoksa birbirlerine anlattığım şekilde alıştırabilirsiniz.

Damlamiaaaa

Aslında kedim bu kediden öncede tıslıyordu ama kediyi bugün eve aldığım dan beri gördüğü yerde tıss yapıp saldırıyor fikir için teşekkürler