Kızım Kırmızı Çeri Donates Yedi Büyük Parça Bir Zararı Olurmu ?

Scottishfold ırk olan kızım hera az önce mutfaktan yarım çeri domatesi yedi ama domates kırmızı ve oldukça tadı tatlıydı içinde çekirdekleri de vardı hepsini yemiş ortadan kesilmiş çeri domatesin yarısının hepsini yemiş bir problem olurmu ama kabuksuzdu bilginiz varsa yardımcı olabilirmisiniz ?

2 CEVAP

Minos2022

Benim kuzenimin kedisi domatesi çok seviyordu ve arada veriyordu ona. Bir sorun olacağını sanmıyorum ☺️

aslihan_e

Domates zararlı değil, bizimki de çok seviyor, sanırım genetik olarak domates seven bir cins. Yeşil domates zararlı sadece, olgun bir sorun çıkarmaz.