Acil Bakar Mısınız?

eylulc8

Merhaba aynı soruyu dün de sormuştum fakat ekledigim görsel iletilmemiş. kedimin ensesinde böyle bir şey çıktı ve iki günde daha da açıldı.Ne yapmalıyım? Kremini süreyim? Yoksa veterinere mi götüreyim?

4 CEVAP

Emirrckr

Veterinere götürün,pek çok sebebi olabilir.

Sabisim

Veterinere götürün daha fazla yayılmadan

Mia1roz3

Veteriner kesin görsün kaşıyarak yapmış olabilir iğneden kaynaklı olabilir alerjik de olabilir ama mutlaka görsün

eylulc8

Cevap veren herkese teşekkür ederim.Veterinere götürdük mantar olabileceğini söyledi.10 günlük krem kullanımı sonrası duruma göre ilerleyeceğiz😓