Yağlı Kuyruk Mu Apse Mi

Odin04

Kedimin kuyruk kökünde kararma ve yağlanma farkettim veterinere sorduk alerjik mama önerdi kullandık ancak kuyruk bölgesinde bide iltihaplanma ve akıntı olunca Dr animal temizleme jeli ve kantaron yağı verdi onu da kullandık yine geçmedi iltihaplı akıntı devam ediyor ne yapabilirim lütfen profesyonel destek

2 CEVAP

Mia1roz3

Bence acil veteriner görsün apse gibi geldi bana

yaren13

Benim kedimde de yağlı kuyruk olduğu için çok araştırmıştım ve akıntıyal ilgili hiçbir şey okumadım. Başka bir şeyden kaynaklıdır muhtemelen. Veterinere götürmek en doğrusu