Bacağı Kırıldı Ameliyat Denildi

ArzuAydin

Bacağı kırıldı ameliyat deniliyo kedim 4 aylık yavru. Röntgen fotosunu attım. Yardımcı olun lütfen ameliyat olmazsa aksarr deniliyo olursa da aksayabilirmiş
a bilirmiş ne yapcam bilemiyorum

2 CEVAP

Esrakaya12

Başka doktora götürün benim kedim camdan atladı ameliyat dediler yeni taşındığımız yerdeki veterinerler beni dolandırmaya çalıştı bir veterinere götürdüm saçmalamışlar küçük bir kutuya koy hareket etmesin demişti 1 ay böyle takıldı sonra düzeldi ama bazı kemikler baya kötü parçalanıyor kemiğin durumuna bağlı ama ikinci görüş alın

ArzuAydin

Fakülteye götürdüm bugün iyiki götürmüşüm çocuk olduğu için kendi kaynar dedi çok şükür