Yardımcı Olun Lütfen Ameliyat Olması Konusunda Kararsızım. Olsada Olmasada Aksayabilirmiş

ArzuAydin

Ne yapcağımı bilmiyorum. 4 aylık yavru biraz yaramaz. Galiba zıplarken çarptı ve kırdı

5 CEVAP

ArzuAydin

Çok sağolun. Evet iğne yapılıyor.
şuan 4. Gün

Mia1roz3

Çok üzüldüm yani ameliyat olmadan bir çözüm yok mu? Çok kötü kırmış ya. Bence bir kaç veterinere de götürseniz iyi olur

ArzuAydin

Götürdüm hepsi ameliyat dedi. Fakat çok uçuk rakamlar isteniyo ve olsada yine aksayabilirmiş. Yada kendi kaynıycak yine alsancak. Olursa düzelme ihtimali varmış

Ahudr

Bence eger ameliyat olmazsa olmaz degilse veterinerlerin tavsiyesine göre kendi kaynasin daha cok kucuk o kadar ameliyat acisi cekmesin bu surede agri kesici igne falan yapilir heralde yada hap ama agrisi icin mutlaka bisey yapsinlar.Cok gecmis olsun

Mini2019

Bu yaşta anestezi alması ameliyat geçirmesi büyük bir travma olacak onun için.
Ben sokakta 2 aylık yavru buldum. Kalça kırığı vardı. Vet kendisi kaynar ameliyat size kalmış dedi. Bir süre takviye verdim ve sahiplendirdim. Şu an gayet sağlıklı ve mutlu.