Kedim Benden Başkasıyla Oynamıyor

Arkadaşlar 9 aylık tekir erkek kedim var
Yavru iken kendi başına oyun oynuyordu büyüdükçe tek başına oynamayı bıraktı ve hep bizimle saklambaç yakalamaca vs oynuyordu şimdi ise kardeşim annem babam ile oynamayı bıraktı sadece benimle oynuyor
Onlar her ne kadar oynatmaya çalışsa da onlara tepkisiz kalıyor ben ayağa kalktığım anda oynamaya başlıyor
Bu durumun nedeni ne olabilir
Çünkü bazen yoğun oluyorum yorgun oluyorum yeteri kadar oynayamıyorum onunla çünkü kendisi hep atlamalı zıplamalı oyun istiyor e ben oynamayınca ds enerjisini atamıyor bu sefer gece uyutmuyor
Her gün yatmadan 20-30 dk oynatıyorum ama bu bile yeterli gelmiyor
Diğerleri ile oynamadığı için zorlanabiliyorum
Ne yapmam lazım ve evdekilerle oynamayı neden bırakmış olabilir

1 CEVAP

kj0122

Gerçekler acıdır 😊 Onun favorisi sizsiniz ve sizle eğlendiği gibi diğer aile üyeleriyle eğlenmenin tadını çıkartamıyor benimde 1,5 yaşında kedim ve benden başka kimseyle ilgilenmez oynamaz kendini sevdirmez çok istiyorum herkesle bağı olsun fakat o istemiyor artık bizde buna saygı göstermek mecburiyetinde kaldık 🤷🏻‍♀️