Kedim Topalliyor

Zortiyy

kedim yaklaşık bir ay biz farketmedeb balkona kaçmış ve ordan atlamış 3 gün kayıptır 3. günün sonunda bulduk ve bacağı toparlıyordu veterinere götürdük kırık çıkık çatlak hiçbir şey çıkmadı ayrıntılı incelediler ama hala az da olsa toparlıyor neden olabilir

1 CEVAP

kj0122

Belki incitmiştir ve ya ufak farkedemiyceğiniz kadar yabancı cisim batmasıda olmuş olabilir iyice bakın derim gerçi kızarıklık şişlik vs belirti vermesi lazım