Tuylerde Yaglanma

forbs

Merhaba. Kisir erkek kedimin sirt kisminda az bi miktar tuyleri cok yagli gorunuyor. Dokulme ya da kepeklenme yok sadece yagli gorunuyor ve orada tuyler kalkiyor bazen. Onun disinda tuyleri cok canli ve yumusak yani aslinda saglikli duruyor o kisim haric. Bu normal midir yoksa problem olabilir mi acaba? Bozita kisir kedi mamasi kullaniyoruz. Kardesinin (disi kisir) tuylerinde problem yok

2 CEVAP

Mini2019

O bölgeden biraz tüy çektiniz mi. Tüyler köküyle birlikte kolayca kopuyor mu.
Tüylerini ayırıp elinizi sürdüğünüzde dibi nemli mi? Koku var mı?
Hiçbir şey yoksa cristalynle silip tarayabilirsiniz. Belki bir şey dökülmüştür üstüne

forbs

Hayir tuyleri kopmuyor koku da yok. Birkac gundur boyle ben de belki bi yerde islanmistir diye dusunuyordum ama kendini yaliyor temizliyor o kisim hep yagli gorunumde kaliyor