Kedime Yanlışlıkla Bastim

Etraf karanlıktı ben de önüme bakmadım yanlışlıkla kedime bastım ama ayaklarına hiç miyavlamadı ama sonra 4 kez bana saldırdı çok kötü bakıyor sizce bir şey olmuş mudur

2 CEVAP

Emirrckr

Canı yanmıştır,sizi de tehdit olarak görmüş olabilir.
Genellikle bu tip basmalarda ciddi sorunlar olmuyor ama tam olarak neresine bastınız acaba?
Patisi veya kuyruğuysa bir şey olmaz sadece anlık canı yandığı için şu an öyle bir reaksiyon veriyordur.
Bol bol oyuna çağırın isterseniz ödül maması da verebilirsiniz kendinizi affettirmek için :)

Hurmisimm

Hahah size çok sinirlenmiş minnoş . Karnina yada kafasina basmadiysaniz bisey olacagini sanmiyorum