Elimde Açılmamış Nd Ve Hills Mamalar Var

KravatliKedi

Faturalı ve açılmamış orjinal görseldeki ürünler var satabilecegim siteler var mı uygun fiyata vereceğim buradan da verebilirim uygun fiyatlara

18 CEVAP

meryem_artemis

Dolap çok fazla komisyon alıyor. Gardırops'a da bir bakın isterseniz.

dilanbulent

Dolap isminde bir uygulama var orada satış yapabilirsiniz.

Kaç kg lar

ilaydacakir

Neden o kadar uyguna satıyorsunuz peki bir sıkıntısı yoksa

Beyaz57

Merhaba nd şer satılmadı ise ben alabilirim.skt leri nedir

Beyaz57

Merhaba nd şer satılmadı ise ben alabilirim.skt leri nedir

KravatliKedi

Nd nin tavuk nar tahilsiz var 5 kg nd ringa balık Portakal var 5 kg elimde suan

KravatliKedi

Teşekkürler

Jefferyn

Fiyat söylerseniz ben alabilirim nd tavuklu narlı tahilsiz kısır mama varmi o daha iyi olur

KravatliKedi

Mamalarin hepsini yüzde 50 yarı fiyatına veriyorum hepsi yeni tarihli sizin sorduğunuz mama piyasa fiyatı 5kg 2300 ben size 1000 liradan verebilirim mesela il olarak ankara içi elden dışına gardrops dan satabilirim

KravatliKedi

Elimde ND tavuk Nar tahilsiz 5 kg hiç açılmamış kaldı piyasa değeri 2100 lira bunuda 1000 liradan vercem

Cennet29

Dolap uygulamasına mama yüklerseniz site sizi kısıtlıyor. Mama satışı yasakmış bu yüzden benim bi süre siteye girişimi yasaklamışlardı. Ztn dolap öyle bir komisyon kesiyo ki alanda zararda satanda. Gardropsu öneririm uygulama olarak

Beyaz57

Merhaba nd şer satılmadı ise ben alabilirim.skt leri nedir

Beyaz57

Merhaba nd şer satılmadı ise ben alabilirim.skt leri nedir

Beyaz57

Merhaba nd şer satılmadı ise ben alabilirim.skt leri nedir