Erkek Kedim Çiftleşmeyi Bilmiyor

Lila2121

İyi günler 2 adet kedim dişi ve erkek erkek kedim uzun zaamndir kızgınlıkta şimdi dışı kedim de kizginliga girdi kendinden geçiyor ayağımıza sürtünüyor kalçasını havaya kaldırıyor sürtünüyor erkek kedim ise sadece kokluyor üstüne çıkmaya çalışıyor ama çıkamıyor ne yapmam lazım

3 CEVAP

Sabisim

Çiftleştirmek yerine kısırlaştırmayı düşünseniz keşke.

Ketonmanya

Kızgınlıkları geçene kadar ayrı odalarda tutup geçer geçmez kısırlaştırmanız ve kedi sağlığı hakkında çokça araştırıp bilgi edinmeniz lazım.

Benim erkek kedimde böyleydi bir süre sonra içgüdüsel olarak kendi kendine öğrendi biraz zamana bırakın bir süre olacaktır