İstanbulda Uygun Veteriner

Miyoshka

Bakırköydeyiz veteriner kliniği muayene için 750 tl, iç dış parazit için 700 tl alıyor bu normal mi? İzmir'de böyle değildi.Ayrıca izmirde vet.lerin çoğu sokaktaki canları götürdüğümüzde ya para almaz ya da maliyetinden ilaç parası alırdı en fazla. Biz burda sokaktan bi yavru kedi götürdüğümüzde muayene+iç dış ve iki kapsül ishal ilacına 750 tl aldı.Istanbulun geneli mi böyle? Yoksa bildiğiniz uygun fiyatlı ve sokaktaki acil durumlu canları da götürebileceğimiz bir veteriner kliniği var mı?Belki İstanbulun her köşesine gidemeyebilirim ama marmaray+metroyla gidebileceğim yerlere götürebilirim.Burası inanılmaz fahiş geliyor.
Not:Belediyeler ve hayvan hastaneleri hakkında korkunç yorumlar ve iddialar olduğu için hiç bir canı kıyıp da teslim edemiyorum onlara.

4 CEVAP

ssedef28

ben adanadayım kedim hasta olduğunda veterinerden 2binden aşağı çıkamıyorum kan muayenesi enjeksiyonlardan alınan ücretlerle. iç dış parazit de 700 lira. fiyatlar adanada aşağı yukarı aynı burada böyleyken istanbulun normal bence

İstanbul için normal maalesef
Bende Kadıköy tarafında yaşıyorum ve iç dış parazite 750 tl ödüyorum
Sokak bulduğum kedileri de götürüyorum ve epey bir para gidiyor gayet güzel ilgileniyorlar ama maalesef fiyatlar çok uçuk
Gençlik hastase kediyi götürmüştüm kan tahlili test birkaç enjeksiyona ve 1 gece orada kalmasına 5 bin küsür ödemiştik
Araba çarpan kediye röntgen enjeksiyon 2-3 gün kalmaya ve hatırlamadığım diğer işlemlere 10 küsür verniştik
Ve bu fiyatlar işçilik almadıkları fiyatları
Sağolsunlar sokak hayvanları için ekstra yatfım etmelerine rağmen yine insanı maddi anlamda çok zorlayabiliyor
Veteriner bize odanın belirlediği fiyat listesini de göstermişti maalesef pahalılar

Ozgcrn

Merhabalar, incirlideki petlife veterineri öneririm. Tüm işlemlerde alt fiyat uygulanıyor. Zaten genel olarak daha ucuza yapanlar haksız rekabetten cezaya tabii tutulacağından en hoşgörülü vet bile daha aza yapamıyor. İlgi ve bilgi konusunda sonsuz güvenirim. Çok detaylı bilgilendirici muayene ediyorlar. Kesinlikle uğrayıp tecrübe edin

Minminik

bakırköyde veteriner ece var çok meşhurdur sokak hayvanlarınada bakar göreceli olarak fiyatları daha uygun sanırım incirli tarafında, ben zuhuratbabada götürmüştüm ilk 2 sene önce ilk muayeneye 1k parazitlerede bir o kadar ödemiştim, semtine göre veterinerde pahalı oluyor