Arkadaşlar Bilgilendirir Misiniz?

kj0122

Arkadaşlar böbrek hastası bir kediye sahibim. Daha öncede sormuş olduğum sorudan yola çıkarak 2 aydır geçmeyen bir ishal durumu söz konusu hatta arada cıvık şeklinde dışkılamada mevcut hekimimiz parazitten şüpheleniyor iç dış parazit aşısı eksik değil probiyotik desteği gördü 2 kez denflor reflor ve baytrille sonuç alamadık bende karaciğerlerinden şüpheleniyorum yarın zaten tedavisi başlatılcak ihmalsizlik olsun istemiyorum çünkü rahatsızlanmadan önce kabızlık sorunu yaşıyorduk. Biraz rahatsız edici fotoğraflar kusurumu mazur görün fakat bilmediğim için fikrinizi almak istiyorum dışkısında küçük küçük beyazlıklar mevcut sıkı bir şekilde sanki kustuğu sıvı içindede aynı şekilde yanılıyorsam düzeltin susamdan da küçük gibi ve dün beyaz köpüklü kustu bugün önce kahverengi aradan 10 15 dk arayla yeşil bir kusma gerçekleştirdi sizce sebebi nedir bu talihsiz olayı daha önce tecrübe eden var mı? Fikirleriniz önemli

1 CEVAP

kj0122

Güncelleme;
130 görüntüleme olduğu için sonucu paylaşmak istedim. Arkadaşlar öncelikle kusma dışkılama gibi çeşitli şikayet içeriğiyle kafanızı katıştırdığım için kusurumu mazur görün gerekli istenilen testler negatif çıktı kusmanın iyi bir belirti olmadığı söylendi onun içinde gerekli test ve bakım yapılcak takibe alındı mama değişikliğine gitme kararı alındı çünkü kronikleşen bir ishal durumuna gelmişti artık ve mama değişikliğinden sonra olmuştu bu durum sağlıcakla