Barınak

aoeo10

bakamayacağımız kediyi barınağa versek onlar bakıyor mu

3 CEVAP

kedilimadam

Sahiplendirmeniz daha iyi olur çünkü ne yazık ki barınakların koşulları çok iç açıcı değil ayrıca barınaklarda genellikle yer sıkıntısı oluyor.

dilaykablan

Bakamayacağınız bir kediyi neden sahipleniyorsunuz? Lütfen artık şu hayvanların da duyguları olduğunun farkına varalım. Barınaklar cennet değil ölüm yuvası ülkemizde, bu siteden sahiplendirme ilanı verin en azından, barınağa terk etmeniz onun sonu olur.

aoeo10

@dilaykablan keşke bu kadar önyargılı olmaktan vazgeçseniz
biz keyfimizden alıp canımız sıkıldı diye bırakmıyoruz maalesef ki kedi eve uyum sağlayamadı ve her gün kaçıp duruyor sokaktan aldığımızda çok küçük değildi bu yüzden hala sokağı istiyor eve geldiğinde de her yeri tozlu ve pis içinde oluyor bu durumda yapılacak şey sokağa salmak olmadığı için en iyi çözüm ya bahçeli ev ya da barınak gibi gözüktü bize ve bu yüzden barınakların nasıl olduğunu sormak istedim fakat çok önyargılı yaklaştınız