Bahçede Baktığım Kedinin Kuyruğunda Bir Gariplik Var?!

MelekNil

Anket

Veterinete götürmek
(6 oy)
Kendi haline birakmak ?
(0 oy)
Veterinere götürmeden bazı çalışmalar ile yardimcı olmak
(0 oy)
Toplam (6 oy)

Kedi hakkında pek bir bilgim yok sokakta yaşıyor ve daha yavru bahçeden hiç ayrılmıyor ama yaklaşık1 aydır böle ve annesi yok terk etti

4 CEVAP

senasever

Bence kedinin kafası yanlış yerde. Acilen veterinere götürün alıp sağ patisine eklesin. Arkadaş yorum yapmış olmak için yorum yazmayın yahu. Gözünde x-ray mi var nereden gördün çıkığı?

aysegunerr

Fotoğraf net değil kuyruğu gözükmüyor. Bir sorun varsa veterinere götürün bence. Siz bakmıyorsanız sahiplendirin daha çok küçük annesi terk etmiş yazık yavrucuğa.

Dmldsl123

hemen veterinere götürün bence bacağında bir çıkık olabilir

Dmldsl123

ben kuyruğunda bulamadım bacağında bir gariplik buldum gibi