Kısır Kedim Koku Bırakıyor

SaraNurb

Merhaba arkadaşlar. Erkek kedim Ares'i yaklaşık bir buçuk yıl önce kısırlaştırdım ama kendisi son bir iki aydır tekrar koku bırakmaya başladı ara ara. Ben daha öncesinde kokuyu bırakanın diğer dişi kedim olduğunu düşündüm onu henüz kısırlaştırmadım (yeni taşındığım için iyi bir veteriner arıyorum ondan dolayı). Bu kısır kedilerde koku bırakma durumu neden olur?

-Kum kabını her gün temizliyorum daha öncesinde de hiç kum kabının dışına idrar yapma durumu olmadı sadece kısırlaşmadan önce koku bırakıyordu ve ben koku bıraktığını fark edince hemen kısırlaştırdım. Benim gardrobum açık dolap özellikle oraya koku bırakıyor acaba dışarı çıkarken giyindiğim mont ve cekette başka kedi kokusu aldığı için mi yapıyor diye de çok düşündüm ama sizlere de sormak istedim başına böyle bir durum gelen var mı diye

1 CEVAP

Hurmisimm

Veteriner çok başarılı bir ameliyat yapamadiysa olabiliyormuş maalesef . Yada diğer kediniz de tetikliyor olabilir