Kedim Kilo Almıyor

Yusufffs

Öncellikle merhaba, Benim 8 aylık bir kedim var ve sadece 1 kilo 600 gram bu normalmi acaba bir başka kedim 10 aylık ama 3 kilo o yüzden merak ettim nasıl kilo aldıra bilirim düzenli yaş mama yiyor, kuru mama yemesindede problem yok iç dış parazitide yapıldı ama kilo almıyor.

1 CEVAP

Hurmisimm

Merhaba ever normal degil 8 aylik bir kedi 1 kilo 600 gram cok cok az . Sindirim sisteminde problem olabilir . Ona uygun mamalar var . Kedinizi veterinere goturun hemen. Eger veteriner birsey yok dediyse de . Karbonhidrat yağ oranlari cok dusuk mamalar aliyor olabilirsiniz . Ayrica yavru kedi mamasi yediginden emin olun 12 aya kadar .