Kedim Dış Parazit Damlasını Yaladı

Basakdd6

Kedime akşam dış parazit damlası koyarken rahat durmadı ve ensesinden azıcık aşağıya döküldü sonra damlayı yaladı öğürdü ve salyalar akmaya başladı veterinere götürdük alerji iğnesi yaptı ve boyunluk taktı ama boyunluğu asla sevmedi rahat hareket edemiyor stres altında ne yapmam lazım ne zamana geçer etkisi

2 CEVAP

Mslna01

Eğer çıkartırsaniz yalamaya debam eder ve zehirlenir kaybedersiniz bebeği o yüzden devam edin takmaya biraz yoğurt yedirin

Basakdd6

Hâlâ çıkarmadım yoğurt yiyeceğini düşünmüyorum 24 saat duracak mecbur 🥹