Kedimin Kilosu Normal Mi

Arkadaşlar 9 aylık erkek tekir kedim var henüz kısır değil veterineri biraz daha beklememiz gerektiğini söyledi kısırlaştırmak için
Kedim 4 kilo kilosu normal mi acaba
Arkadan bakınca arka bacaklarının olduğu taraflar daha içe göçük bu görüntüde acaba kedim zayıf mı diye düşündürüyor beni
Arka bacaklarına doğru karnında hafif göçme olması normal mi

2 CEVAP

Hfter

Benim iki erkek kedim var biri 6 diğeri 4 kg ve hiçbir sağlık problemi yok ama kilo almıyor maalesef bence 9 aylık için 4 kg iyi

kj0122

Fotoğrafınıda ekleseydiniz keşke 😊 Benim kedim british shorthair cinsten cinse kilo oranı belki farklılık gösteriyor olabilir bilmiyorum fakat 9 aylıkken 4900’dü kilosu obezite sınırının 5500 olduğunu söylemişti ilk hekim şuanda 3900 rahatsızlığından dolayı 3400e kadar düşmüştü kilo alıyoruz konu farklı yinede tavsiyem 4900 kiloda bana kalırsa gayet idealdi biraz daha kilo almasına yardımcı olun içiniz rahat etmesi açısından 3000 ve ya 3500ünde altında risk grubu diye biliyorum gözünüz korkmasın toparlayabilceği bir kilo oranında kısırlaştırmasını erteleme istemesindeki sebep en sağlıklı genellikle 1.5 yaşın üstünde olmasını istiyor bazı hekimler ondan olabilir ya da size farklı bir durum izah ettiyse orasını bilemiyceğim sağlıcakla