Kedi Aşısı ( İç Dış Parazit)

Rabiiaa55

Merhaba daha bebeklerim çok küçük kardeş olarak aldık 1 buçuk aylık iki sayılır bugün iç dış parazit yaptık ve birbirlerini yalamasinlar dedi veteriner şimdi ayrı odada rahat durmuyorlar gözüme uyku girmedi sabah oldu resmen başında bekliyorum akşam 8 de yaptırdık şu an saat sabah 6 yanına koysam sıkıntı olur mu herhangi bir yalama durumunda ? Acil cevaplayın nolur ölücem uykusuzluktan😥

1 CEVAP

Mslna01

İç parazit hap ise birbirini yalamazlar zaten ama dış paraziti ise yalarlarsa zehirlenirler çom uzun zaman geçmis orayı hafif nemli bezle silin sorun olmayacaktır artık çekmiştir tenleri ama yine de dikkat edin