Bu Bebeğin Cinsiyeti Nedir?

duman2707

Anket

Dişi
(7 oy)
Erkek
(7 oy)
Toplam (14 oy)

Arkadaşlar resimdeki tekir bebeğin cinsiyeti nedir?

7 CEVAP

Emirrckr

Ben dişi dedim ama pek güvenmeyin.Kendi kızımı 3 aya kadar erkek sanan biriydim ben :))

AhsenAise

Kuyruğun altında sırayla iki yer varsa ,biri makat diğeri vajina dişi
Kuyruğun altında üç adet yer varsa ,makat ,testis yeri,penis yani erkek

seenaozturk

Merhaba, dişi gibi görünüyor fakat henüz çok küçük olduğu için belli olmayabilir. Biraz daha büyüdüğünde daha anlaşılır olacaktır.

akbas1

Resimden tam seçilemiyor ama kafa yapısına bakarsak erkek gibi duruyor erkeklerin kafası biraz daha büyük olur

duman2707

tesekkurler evet anket bile kararsız neyse biraz daha bekleyeyim

duman2707

evet bende hep öyle düşünüyordum zaten babasını da tanıyorum yavru da aynı babasına benziyor
Ama yinede böyle yeni doğanların cinsiyetini hiç anlayamıyorum sadece renkten kestiriyorum üç renkliyse dişi birde mesela sarı var onun erkek olduğu basbaya belli hani direkt genital bölgeden anlaşılıyor ama bu bebeği çözemedim bi türlü

akbas1

Erkek son kararım