İç Parazit İçin Kullanılan Haplar

marskuantum

Merhaba, kedim için daha önce Caniverm iç parazit hapını kullanmıştım fakat iç paraziti olmadığı için ne kadar etkili olduğundan emin olamadım. Bazen tasma ile site bahçesinde gezdiriyoruz ve bu nedenle iç parazitini tekrarlamak istiyorum. Bu tarz haplar etkili midir? Ve ya önerebileceğiniz bir ilaç var mıdır? Şimdiden çok teşekkür ederim :)

1 CEVAP

aslihan_e

Etkili tabi ki, üç çeşit etken maddesi var, hiçbir çeşit parazit bırakmaz. Damlalara göre çok daha etkili. Yalnız bir iki pire problemi varsa, böcek sinek yiyorsa ayda bir yarım doz yutturun.