Kedim Asla Doymuyor

marskuantum

Merhaba, 1 yaş civarında, 1.5 ay önce kısırlaştırılmış erkek Bombay kedim var. Sokaktan sahiplendiğimde yaklaşık 5 ay civarındaydı ve çok hastaydı. Fakat neyseki hiçbir zaman iştah sorunu olmadı aksine hiç doymuyor desem yeri. Normal gramajına göre mama verdiğimde asla doymuyor ve devamlı mama istiyor. Fazla fazla mama yiyor, devamlı doymuyor ve fazla mama vermeme rağmen kilo da almıyor. Bunun nedeni ne olabilir ve acaba bu konuda ne yapabilirim? Kendisinin immun bağışıklık takviyesi, multivitamin takviyesi, somon yağı ve d vitamini yağı da var düzenli kullandığı.

2 CEVAP

Emirrckr

Kullandığınız mama markası nedir?
Belki de doyurmuyordur çok yese bile,sonuçta içerikten içeriğe farkediyor tıpkı bizlerde olduğu gibi.

marskuantum

Şu an prochoice kısırlaştırılmış ördek ve pirinçli mamayı yiyor.