Kedi Bit Pire Damlası

rojbunsoylu

Ev kedim için internetten bit pire dış parazit damlası almak istiyorum önereceğiniz bir damla var mı yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏

5 CEVAP

dilanbulent

İç dış parazit, karma, kuduz gibi aşıların veteriner klinikleri haricinde satışı yasaktır. İnsanlar keyiflerinden almıyorlar veteriner kliniklerinden. İnternette satışı illegal olduğu için kliniklerden alıyoruz. Devletin buna acilen el atması gerekiyor. Bu aşıların veteriner klinikleri haricinde satışı yasaktır, petshoplar dahil hiçbir yer satamazlar.

Ve evet, o para verilir. Zaten kediniz dışarı çıkan bir kedi değilse 4 ayda 1 kere yapıyorsunuz aşıyı. Cins kediyi satın alırken o parayı veriyorsanız, 3-4 ayda 1 kere iç dış parazit almak da batırmaz sizi merak etmeyin. Evet kedinizi seviyorsanız veriliyor o para emin olun.

Ahudr

Sağlikta para konusunda ucuza kacarsaniz sonucunda yapacaginiz harcamalar cok daha fazla olacaktır.Veteriner klinikleri dışinda almayın almayın almayın..

Emirrckr

İnternete çok güvenmeyin derim,
İç-dış parazit damlaları veteriner kliniklerinden temin edilmesi daha iyi olur.
Yine orda da istediğiniz markayı alabilirsiniz.Stronghold veya Advantage öneririm.

rojbunsoylu

Sadece dış parazite 400-500 TL isteniyor sattıkları markaya internetten bakıyorum 100-200 TL sizce göz göre göre bir dış parazite verilir mi o kadar ,😢

rojbunsoylu

Sadece dış parazite 400-500 TL isteniyor sattıkları markaya internetten bakıyorum 100-200 TL sizce göz göre göre bir dış parazite verilir mi o kadar ,😢