Kedimin Neyi Var

Ozgussssss

Kedimiz sürekli kasınmaya başladı ve kasidigu yerleri yirtiyor yara olmaya başladı derisi yara olan yerlerde tuyleri döküldü vücudunun birkaç yerinde var çok hırçın olduğu için elletrmuyor ve bizi parçalıyor veterine goturemuyorum kedimin neyi var ne yapmamız lazım

3 CEVAP

AhsenAise

Uyuz ,mantar ,egzama ,pire , gıda alerjisi ,herşey olabilir,veteriner görmeli

ne demek vete götüremiyorum götürmeniz şart

Ketonmanya

Merhaba.

Kedinizi kliniğe hiç götüremiyorsanız aşıları da yapılmıyor demektir. Bu durumda kaşıntısının onlarca farklı sebebi olabilir. Bir şekilde götüreceksiniz, başka yolu yok.